Sylwester zbliża się małymi kroczkami! Czy Ty i Twoi pracownicy jesteście już jedną nogą w nowym roku? Jeśli tak, to nie czekajcie dłużej. Niech w firmie zagoszczą klimatyczne sylwestrowe dekoracje, a Wy sami powoli zacznijcie tworzyć listę noworocznych postanowień – takich, których w tym roku z pewnością dotrzymacie!

Balony, wszędzie balony!

Szampański nastrój w firmie powinien utrzymywać się od zakończenia świąt Bożego Narodzenia aż do samego Sylwestra. Aby praca w tym międzyświątecznym okresie była choć trochę przyjemniejsza i pozytywnie nastrajała do sylwestrowej nocy, warto wykorzystać kolorowe balonowe dekoracje. W Sylwestra obowiązują oczywiście wszelkie metaliczne kolory – wiśniowy, zielony, szafirowy, czy po prostu srebrny i złoty, które kojarzyć się będą z przepychem i imprezą. Z balonów można „utkać” ciekawe kompozycje, na przykład przywiązując je do sznurków, którymi następnie udekoruje się ściany i sufity. Pomiędzy balonami warto rozwiesić kolorowe wstążki, dla wzmocnienia efektu.

 

aranżacja zieleni w biurze Wrocław

Roślinne kompozycje firmowe w sylwestrowym stylu!

Wykorzystując naturę i brokat w sprayu można stworzyć naprawdę fantastyczne dekoracje na Sylwestra. Idealnie nadają się tu ścięte gałązki, szyszki, czy jemioła. Porozwieszane pod sufitem części drzew pomalowane błyszczącym brokatem idealnie odpowiadają zimowo-imprezowemu klimatowi. Można też pokusić się o rozłożenie na biurkach czy regałach drobiazgów, takich jak srebrne czy złote szyszki, kompozycje z gałęzi, albo rozwiesić na suficie pomalowane sprayem zimowe girlandy.

Sposobów na udekorowanie biura z okazji nadchodzącego Sylwestra jest naprawdę wiele. Typowo imprezowe, utrzymane w zimowym klimacie dekoracje mogą z powodzeniem posłużyć na karnawał – dlatego nie trzeba ich będzie zdejmować od razu po świętach. W wielu firmach bardzo istotne jest celebrowanie corocznych, lubianych przez każdego wydarzeń. Dzięki temu dni pracujące w tym szczególnym okresie mają zupełnie inny, bardziej podniosły charakter wyczekiwania.

Kwiaty do biura Wrocław – w świątecznych wersjach!

Jeśli chodzi o rośliny doniczkowe do biura Wrocław może skorzystać z oferty profesjonalnej firmy zajmującej się aranżacjami roślinnymi, w tym między innymi dekorowaniem przestrzeni na różne okazje. Nie poleca się na przykład malowania brokatem żywych roślin, ale już umieszczenie w doniczkach typowo sylwestrowych ozdób na patyczkach to doskonały pomysł, który nie zaszkodzi kwiatom! Można także pokusić się o przełożenie roślin znajdujących się w zwykłych plastikowych osłonkach do efektownych, typowo sylwestrowych doniczek. Opcji nadania swoim roślinom i całemu firmowemu otoczeniu szalonego, okolicznościowego charakteru jest naprawdę sporo – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

rośliny do biura Wrocław

Jak poradzić sobie z udekorowaniem firmy na Sylwestra?

Dla firm, którym marzy się profesjonalna aranżacja zieleni w biurze Wrocław może okazać się idealnym miastem, by zrealizować swoje plany dotyczące nie tylko wypełnienia przestrzeni roślinami doniczkowymi, ale również udekorowania jej na Sylwestra. W codziennej pracy bardzo ważne jest to, aby wykonywać swoje obowiązki z odpowiednim, pozytywnym nastawieniem. Mając dookoła wspaniałe sylwestrowe dekoracje można poczuć się przyjemniej, naładować się pozytywną energią i dzięki temu wprowadzić się w dobry nastrój do świętowania zakończenia starego roku i rozpoczęcia nowego – pełnego ciekawych wyzwań.

Z doświadczenia wiadomo jednak, że najlepiej, jeśli to pracodawca zainicjuje i sfinansuje udekorowanie pomieszczeń firmowych na święta, bez konieczności angażowania w to pracowników. Zatrudniając specjalistów od dekoracji w czasie, gdy firma jest zamknięta, można zaskoczyć swoich pracowników następnego dnia wspaniale ozdobionym miejscem pracy! Taka inicjatywa z pewnością zostanie przez nich doceniona. Praca w tak udekorowanym miejscu to zastrzyk energii w pochmurne zimowe dni i idealny sposób na rozgrzanie poświątecznej atmosfery, aby pracownicy w jeszcze lepszych nastrojach weszli w nowy rok!