Kwiaty do biura Wrocław

Rośliny do biura Wrocław – zielona przestrzeń do pracy!

 

Zielony kolor w miejscu pracy uspokaja i wpływa na koncentrację, a już kilka sztuk roślin doniczkowych jest w stanie wyprodukować dostateczną ilość tlenu, aby poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu. To wystarczająca zachęta, aby skorzystać z oferty Flora Solutions zapewniającej zielone aranżacje w firmie.
Profesjonalnie przekształcamy przestrzenie biurowe, gabinety firmowe, reprezentacyjne hole firmy, pomieszczenia recepcyjne, salony SPA czy restauracje w pełne zieleni, przyjemne dla oka lokale użytkowe. Wszystkie nasze rozwiązania uwzględniają specyfikę danej branży, Twój budżet na tę inwestycję, czy wymagania stanowiskowe roślin. Wszystko po to, aby prezentowały się one jak najlepiej w konkretnym miejscu i naprawdę cieszyły oko. Jeśli chodzi o kwiaty doniczkowe do biura Wrocław może liczyć na Flora Solutions!

kwiaty do biura Wrocław

Aranżacja zieleni w biurze Wrocław – czym się zajmujemy?

Na roślinach doniczkowych znamy się jak mało kto! Jesteśmy w stanie dopasować gatunki roślin, które będą najłatwiejsze w uprawie w konkretnych warunkach. Stworzymy z nich ciekawe wizualnie kompozycje, dzięki którym zieleń zostanie jeszcze lepiej wyeksponowana, a przestrzeń firmowa stanie się naprawdę przyjemna w odbiorze. Zaproponujemy Ci rozwiązania, których być może nie brałeś pod uwagę, a które według nas najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Jakie usługi oferuje Flora Solutions?

Aranżacja zieleni do biura Wrocław

 

• działamy na terenie Wrocławia i okolic, dostarczając gotowe aranżacje roślinne do Twojej firmy. Posiadamy spory wybór donic i kwietników, a także gatunków roślin i podłoży, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć kompletne kompozycje roślinne, wymagające później jedynie podlewania.

Aby móc jak najlepiej dopasować naszą ofertę do konkretnego lokalu, robimy wstępne rozeznanie, odwiedzając go i analizując szerokość parapetów, możliwości zawieszenia kwietników na ścianach, dostępną ilość światła, czy ustawienie okien względem stron świata, a nawet obecność klimatyzacji czy wilgotność powietrza. Dzięki temu dopasowujemy do Twoich wnętrz gatunki roślin, które najlepiej znoszą zbyt silne lub zbyt słabe nasłonecznienie, i przez to będą się najkorzystniej prezentowały właśnie w Twojej firmie.

rośliny do biura Wrocław
zieleń do biura Wrocław

Mchy stabilizowane:

?Nie wymagają od nas żadnej pielęgnacji! Nie musisz go podlewać, przycinać, nawozić
?Są naturalnym higrometrem
?Pochłaniają wilgoć z otoczenia
?Posiadają właściwości antystatyczne czyli nie przyciągają kurzu
?Posiadają naturalny zapach, strukturę, a także kolor. Dodatkowo, dzięki barwnikom możemy dopasować aranżację do wnętrz
?Są nietoksyczne dla ludzi oraz zwierząt
?Pomagają się zrelaksować i wpływają pozytywnie na samopoczucie

Obrazy z mchów stabilizowanych

to jedna z naszych oryginalnych propozycji dla firm, pozwalająca uzyskać super efekt dekoracyjny na ścianach bez konieczności jakiegokolwiek pielęgnowania roślin w przyszłości.

Obrazy z mchu tworzymy wybierając jego kolorowe, piękne gatunki, czyli chrobotek reniferowy, mech poduszkowy lub płaski, i układając je w wybrane kompozycje w specjalnych ramach do zawieszenia na ścianie. Mech stabilizowany jest samowystarczalny – a zatem idealny do biur, w których nikt nie ma czasu na podlewanie roślin.

Sam wyłapuje wilgoć z powietrza, więc nie trzeba go nawet zraszać wodą! Nie przyciąga kurzu i jest doskonałym wskaźnikiem optymalnej wilgotności powietrza – najlepiej prezentuje się wtedy, gdy jest ona prawidłowa.

Rodzaje mchów

Chrobotek reniferowy

Mech poduszkowy

Mech płaski

pielęgnacja roślin w biurze Wrocław

Cięte kwiaty do biura Wrocław

 jeśli potrzebujesz w swojej firmie kolorów, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie interesujące kompozycje z kwiatów ciętych, umieszczanych w efektownych wazonach. Nasz kwiatowe kompozycje idealnie podkreślają luksusowy charakter recepcji, salonów kosmetycznych czy fryzjerskich, restauracji, sal konferencyjnych, pokoi hotelowych.

W ramach serwisu roślin nasi pracownicy zadbają także o cotygodniową wymianę kwiatów na świeże, jeszcze lepiej pasujące do nowej koncepcji wystroju wnętrza Twojej firmy. Dzięki temu nie musisz martwić się o nic!

Serwis roślin biurowych Wrocław

Pielęgnacja roślin

co rozumiemy przez to pojęcie? To po prostu dbałość o to, aby wszystkie rośliny wstawione do Twojej firmy w ramach współpracy z Flora Solutions prezentowały się cały czas jak należy.

Podlewamy je zgodnie z ich potrzebami, przesadzamy, usuwamy ewentualne chore lub zniszczone egzemplarze i wymieniamy je na nowe, zdrowe.

Nasz serwis roślin

Usuwamy szkodniki, nawozimy, nabłyszczamy, tak aby cały czas wyglądały jak najlepiej. Wszystkie te czynności wykonujemy cyklicznie, zgodnie z zawartą umową, w której ustalamy wszelkie detale dotyczące naszej stałej współpracy. Gdy potrzebna jest pielęgnacja roślin w biurze Wrocław dzięki Flora Solutions nigdy nie zostaje „na lodzie”!

Dekoracje sezonowe

 

świadczymy także usługi dekorowania pomieszczeń firmowych zgodnie z okolicznościową tematyką. W ramach tej usługi dostarczamy na przykład żywe lub sztuczne choinki bożonarodzeniowe i ubieramy je, dekorujemy sale na okoliczność firmowych spotkań, jubileuszy czy imprez.

Sami projektujemy wystrój wnętrza zgodnie z Twoimi wytycznymi, a następnie dostarczamy wybrane dekoracje i umieszczamy je w firmie – aby prace przebiegły szybko, sprawnie i bez konieczności angażowania do tego Twojego personelu, który z pewnością ma inne, bardzo ważne zajęcia.

aranżacja zieleni w biurze Wrocław

Zieleń do biura Wrocław – skontaktuj się z Flora Solutions!

Jeśli marzą Ci się wspaniałe rośliny doniczkowe do biura Wrocław jest miejscem, w którym prężnie działamy, spełniając różne wizje naszych klientów. Skontaktuj się z nami – dzięki naszym usługom Twoja firma może prezentować się o wiele lepiej i stwarzać doskonałe warunki do pracy!

Zadzwoń lub napisz:

tel:  +48 535 821 228

e-mail: biuro@florasolution.pl

Spotkajmy się w Twojej firmie

  • Przyjedziemy do siedziby Twojej firmy, aby dokładnie obejrzeć pomieszczenia, w których chcesz zwiększyć ilość roślin.

  • Posłuchamy, jak brzmi Twoja koncepcja na udekorowanie pomieszczeń,

  • doradzimy w zakresie dopasowania najlepszych gatunków,

  • wspólnie zastanowimy się nad wyborem pasujących kolorystycznie i stylistycznie doniczek, kwietników czy wazonów;

Przygotujemy ofertę

Pomyślimy nad ofertą elastycznie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz budżetu na ten cel – opiszemy ją i wycenimy, abyś mógł ostatecznie zdecydować się na nasze usługi;

Zaaranżujemy

Zrealizujemy umówioną usługę. Po prostu przywieziemy do Ciebie kwiaty, doniczki i dekoracje i w ciągu kilku godzin, bez angażowania Twoich pracowników do jakichkolwiek działań zazielenimy Twoją przestrzeń;

Skontaktuj się z Nami

Zatroszczymy się o umieszczone u Ciebie rośliny. Daj nam znać, czy tego potrzebujesz – sporządzimy odpowiednią umowę, w której opracujemy szczegóły dalszej współpracy. Dzięki temu Twoja zielona dekoracja w firmie będzie dla Ciebie zupełnie bezobsługowa, a Ty, Twoi pracownicy i klienci będziecie mogli tylko czerpać z otaczającej Was zieleni to, co najlepsze!

+48 535 821 228