O NAS

 

O NAS

 

 

Dzień dobry,

Tu Paulina i Paulina! Połączyła nas pasja do roślin i silna potrzeba zazieleniania wnętrz.

Aranżujemy przestrzenie biurowe w rośliny i dostarczamy kwiaty i donice najwyższej jakości. Dbamy o to, aby rośliny czuły się znakomicie w swojej nowej przestrzeni, a praca wśród zieleni sprawiała dużo przyjemności pracownikom.

Z przyjemnością zaaranżujemy zieleń w Twoim biurze, a nasi serwisanci zajmą się profesjonalną opieką nad roślinami.
WROCŁAW, OPOLE, KRAKÓW, POZNAŃ i okolice tam działamy!

Przy większych realizacjach jesteśmy w stanie dojechać również w inne miejsca w Polsce.
Zapraszamy do współpracy!

Jak możemy pomóc

Kompleksowe usługi

Obecnie firmy nie mają czasu na to, aby zajmować się zielenią w swoich biurach, a także delegować do tego swoich pracowników, którzy mają własne, ważne obowiązki. Ponad to w związku z ciężką sytuacją na rynku pracy, przedsiębiorstwa chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zaproponować swoim obecnym oraz przyszłym pracownikom, wręcz idealne otoczenie pracy, które powinno wpływać na ich dobre samopoczucie i większą efektywność.

Obserwując w swojej dotychczasowej karierze zawodowej wielokrotnie podobne scenariusze, narodził się pomysł, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom firm i przyjść do przedsiębiorców z kompleksową ofertą sprzedaży kwiatów do biura. Ograniczając ich poświęcony czas wyłącznie do przekazania doradcy sugestii i koncepcji dotyczących zakładanych rezultatów, ułatwiamy firmom podjęcie decyzji o ewentualnej współpracy i zakupu kwiatów i roślin do ich firm.

Tak zwane „zielone biura” zyskują coraz większą popularność i wiele firm decyduje się na inwestycje w rośliny. Biorąc pod uwagę obecnie bardzo wysokie wymagania względem miejsca pracy młodego pokolenia, tzw. „pokolenia Z”, stają się one niewątpliwym atutem dla firm, podwyższając znacząco standard pracy.

…zielony zwiastuje życie,

nadzieję i harmonię

 

Nasza firma zajmuje się aranżacją zieleni w biurach. Nie tylko zaaranżujemy i dostarczymy kwiaty do Waszych firm, ale również zadbamy o ich zdrowie, kondycję i piękny wygląd.

Dzięki wąskiej specjalizacji gwarantujemy dobór odpowiednich roślin dostosowanych do warunków panujących w pomieszczeniach biurowych i aranżację spełniającą oczekiwania. Posiadamy dużą wiedzę na temat roślin doniczkowych, dzięki czemu doskonale dobierzemy rośliny do Waszego otoczenia oraz zadbamy o ich zdrowy wzrost, a nasze zdolności dekoratorskie pozwolą na wprowadzenie do wnętrz charakteru, elegancji i oryginalności.  Naszą misją jest dbanie o dobre samopoczucie, stworzenie wspaniałego klimatu w Waszych biurach oraz budowanie jego pozytywnego wizerunku w oczach nie tylko pracowników, ale także potencjalnych klientów i kontrahentów.

Jak działamy ?

Skontaktuj się z Nami

tel:  +48 535 821 228

e-mail: biuro@florasolution.pl

Spotkajmy się w Twojej firmie

– Wysłuchamy

– Doradzimy

– Poznamy otoczenie 

– Wspólnie dobierzemy rośliny

Przygotujemy ofertę

– Zaaranżujemy

– Wycenimy

– Przedstawimy

Odmienimy Twoje biuro

– Dostarczymy

– Wdrożymy

– Jeżeli zechcesz , zaopiekujemy się roślinami

Zbudujmy piękne wnętrze

Z wielką pasją i radością podchodzimy do każdego zlecenia. Pragniemy, aby każdy zakątek naszego życia codziennego cieszył nas pięknem i wzbudzał entuzjazm i gotowość do działania. Bez wątpienia rośliny w naszym otoczeniu spełniają te kryteria. Ubierzemy Wasze biuro najpiękniej jak potrafimy i z całym sercem będziemy opiekować się każdym kwiatem, tak aby wzbudzał zachwyt przez długi długi czas.

Gwarantujemy, że z naszą firmą zmiany w Waszym otoczeniu zajdą szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie.