Kwiaty do biura Kraków

Kwiaty do biura Kraków – postaw na świeżość!

Masz w Krakowie lokal, który chcesz pięknie i nowocześnie zaaranżować, stawiając na naturę i przyjemne dla oka barwy? W takim razie nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zajmujemy się profesjonalną roślinną adaptacją wnętrz przestrzeni biurowych, reprezentacyjnych gabinetów, wnętrz hoteli, restauracji czy gabinetów SPA, galerii handlowych, sklepów i wszelkich innych miejsc, w które trzeba tchnąć nowe życie. W temacie jakim są rośliny do biura Kraków jest głównym obszarem naszego działania. To tutaj mamy swoich zaufanych dostawców i kontrahentów, dzięki którym oferujemy naszym zleceniodawcom najniższe możliwe ceny i najlepszą jakość usług!

Określ swój budżet na „zieloną inwestycję”, a my zaproponujemy Ci pakiet rozwiązań, które w tym zakresie jesteśmy w stanie zrealizować dla Twojej firmy!

kwiaty do biura Kraków

Aranżacja zieleni w biurze Kraków – co robimy?

Dla osób, które pragną zakupić nowe, odświeżające wizerunek wnętrza rośliny do biura Kraków to miasto, w którym spełnią się ich oczekiwania. Zdaj się na nas – wyczarujemy idealną przestrzeń do pracy i przyjmowania gości, a w razie potrzeby urządzimy także Twój prywatny dom! Co wchodzi w skład naszych usług?

Aranżacja zieleni w biurach

 

Każda z naszych realizacji jest inna, ponieważ dostarczamy rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb każdego wnętrza. Mamy bogaty asortyment pięknych donic i kwietników różnych rozmiarów, dzięki czemu dopasowujemy Twoją firmową przestrzeń do jej specyficznej aranżacji pod względem kolorystycznym i wzorniczym.

Rzecz jasna dysponujemy także dużą różnorodnością roślin doniczkowych, mając na uwadze szczególnie gatunki, które cenią sobie warunki panujące w większości biur. Dopasowujemy dla nich ziemię, drenaż, ale również rodzaj stanowiska – eksponując je na jak najlepsze światło lub dbając o to, aby nie były przegrzewane latem. Bierzemy przy tym pod uwagę konkretne wnętrza – rodzaje parapetów, wielkość okien, ich usytuowanie względem stron świata.

Tworzymy piękne wyspy i ogródki kwiatowe, dzięki którym w biurze może być jeszcze przyjemniej, a cała kompozycja roślinna doda mu odpowiedniego charakteru. Biuro skąpane w zieleni, ale z gatunkami kwiatów, o których pamiętaniu nie trzeba podlewać? A może rośliny do ciepłego i wilgotnego SPA, które będą podkreślały nawiązanie do natury w tym miejscu? Dla nas to ciekawe wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy!

rośliny do biura Kraków
zieleń do biura Kraków

Mchy stabilizowane:

?Nie wymagają od nas żadnej pielęgnacji! Nie musisz go podlewać, przycinać, nawozić
?Są naturalnym higrometrem
?Pochłaniają wilgoć z otoczenia
?Posiadają właściwości antystatyczne czyli nie przyciągają kurzu
?Posiadają naturalny zapach, strukturę, a także kolor. Dodatkowo, dzięki barwnikom możemy dopasować aranżację do wnętrz
?Są nietoksyczne dla ludzi oraz zwierząt
?Pomagają się zrelaksować i wpływają pozytywnie na samopoczucie

Obrazy z mchów stabilizowanych

 Mech stabilizowany to żywa dekoracja, która zyskuje na popularności, i my dobrze wiemy, dlaczego – bo sami ją uwielbiamy! Tam, gdzie obrazki w kolorze intensywnej zieleni będą pięknie współgrały z aranżacją biura, albo gdzie pracownicy totalnie nie mają głowy do podlewania kwiatów i nie chcą zastawiać wolnych przestrzeni doniczkami, z przyjemnością proponujemy obrazy z mchu stabilizowanego.

Lubimy nietypowe rozwiązania – na przykład panele z mchem i porostami albo doniczki, wewnątrz których zamiast kwiatów dumnie rośnie mech, czy obrazki w kształcie heksagonów z mchem stabilizowanym w różnych kolorach – to nie tylko piękne, ale również zupełnie bezobsługowe!

Zero podlewania, przycinania, nawożenia – mech stabilizowany doskonale radzi sobie nawet w biurach, w których wszyscy pracownicy wyjeżdżają na urlop, albo mają urwanie głowy i nie myślą o pielęgnacji biurowych roślinek. Jest nietoksyczny, a przy okazji działa jako wskaźnik poziomu wilgotności w pomieszczeniu – najlepiej prezentuje się, gdy nawilżenie powietrza jest dostateczne również dla człowieka. Dodatkowo jest w stanie pochłaniać nadmiar wilgoci z otoczenia! Mech stabilizowany nie przyciąga kurzu i dobrze wpływa na psychikę – patrzenie na niego pomaga się wyciszyć.

Oferujemy trzy rodzaje mchów: chrobotek reniferowy, mech poduszkowy oraz płaski. Mają one różne kolory i strukturę – tworzymy z nich wspaniałe kompozycje!

Rodzaje mchów

Chrobotek reniferowy

Mech poduszkowy

Mech płaski

pielęgnacja roślin w biurze Kraków

Kwiaty cięte

 

Miks kolorów i zapachów – to coś zupełnie innego, niż rośliny doniczkowe rozstawione w biurze! Ułożymy dla Ciebie najpiękniejsze kompozycje, wykorzystując do tego kwiaty w ustalonej wcześniej kolorystyce i stylu, i ułożymy je w efektownych wazonach. To doskonałe rozwiązanie w przypadku hoteli, sal konferencyjnych, gabinetów, salonów fryzjerskich, salonów sukien ślubnych i tym podobnych przybytków, w których ogromne znaczenie ma reprezentacyjny wygląd holu lub poczekalni. Raz w tygodniu nasi pracownicy usunąć stare kwiaty i dostarczą nowych – dzięki temu nie musisz się nimi wcale opiekować!

Pielęgnacja roślin w biurze Kraków

Pielęgnacja roślin

Nie tylko kwiaty ogrodowe, lecz również te doniczkowe wymagają regularnej pielęgnacji. Nawet ich podlewanie jest zróżnicowane w zależności od indywidualnych potrzeb każdego gatunku!

Flora Solutions daje gwarancję zdrowych roślin. Oznacza to, że w razie ewentualnego uszkodzenia rośliny przez chorobę lub szkodnika, nasi pracownicy wymienią ją na taki sam egzemplarz w ramach umowy, bez dodatkowych kosztów.

Nasz serwis roślin

Korzystając z usług Flora Solutions nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Co jakiś czas, zgodnie z umową, przybędziemy na miejsce i zaopiekujemy się Twoimi roślinami tak, jak tego potrzebują:

  • podlejemy,
  • przytniemy,
  • przesadzimy,
  • usuniemy szkodniki i ochronimy rośliny przed ich nawrotem,
  • nabłyszczymy, aby prezentowały się znakomicie.

Dekoracje sezonowe

 

Oprócz urządzania zielonych biur i wnętrz lokali, zajmujemy się także ozdabianiem ich na okoliczność świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, karnawału, jubileuszu firmy, czy jakiejkolwiek innej okazji, która wymaga odpowiedniej oprawy. Zapewnimy Twojej firmie udekorowaną choinkę, ale również zadbamy o niewielkie podarunki dla Twoich pracowników.

aranżacja zieleni w biurze Kraków

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Gdy chodzi świeże kwiaty do biura Kraków i okolice to główny obszar działania firmy Flora Solutions. Chętnie zobaczymy, co trzeba udekorować i podpowiemy Ci, jak najlepiej to zrobić. Daj nam tylko znać!

Zadzwoń lub napisz:

tel:  +48 535 821 228

e-mail: biuro@florasolution.pl

Spotkajmy się w Twojej firmie

  • Przyjedziemy do Twojej firmy obejrzeć pomieszczenia, którymi mamy się zająć.
  • Wysłuchamy Twojej koncepcji.
  • Doradzimy i wspólnie dobierzemy najpiękniej prezentujące się gatunki roślin oraz doniczki lub wazony;

Przygotujemy ofertę

Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twojego budżetu i zaprezentujemy ją, przedstawiając klarowną wycenę.

Zaaranżujemy

Przywieziemy gotowe rośliny doniczkowe, odpowiednio je ustawimy i udekorujemy wnętrze. Nie musisz robić nic!

Skontaktuj się z Nami

Jeśli masz takie życzenie – będziemy przyjeżdżać co pewien czas, aby zatroszczyć się o biurowe rośliny.
Wspomnij o tym wcześniej, abyśmy przygotowali odpowiednią umowę!

+48 535 821 228